Еще по теме:

назад к фильтрам

Влада міста не фінансує програму молодіжного кредитування житла
Октябрь 05, 2011 

Львівська міська рада не фінансує програму з молодіжного кредитування житла, що була затверджена депутатами минулої каденції. Через відсутність коштів зупинене будівництво житлового комплексу у районі Левандівки. Про це повідомив заступник голови Львівської «Батьківщини» Юрій Гудима.

«Щороку Львівська міська рада приймає нові програми та ухвали, наче б то на благо громади. Та як свідчить досвід, програми приймаються для того, щоб їх не виконувати. Частіше всього - це декларативні речі на благо піару. Однією із таких свіженьких програм є «Доступне житло», програма яка вже не один рік гуляє по кабінетах мерії, і нарешті була затверджена. Проте у нашому місті є й інша програма, що стосується молодіжного кредитування житла: вона прийнята за минулої каденції депутатів, проте й досі чекає своєї реалізації», – зазначив Ю.Гудима.

За словами Юрія Гудими, який очолював фракцію БЮТ у Львівській міськраді, у минулому депутатському скликанні депутати від «Батьківщини» розробили п’ятирічну програму забезпечення молодих сімей квартирами, яка передбачала отримання кредиту від держави на 30 років. «Для реалізації цієї програми була виділена земельна ділянка по вул. Роксолани (район Левандівки) під будівництво двохсот квартир для молодих сімей. Станом на сьогодні збудований лише фундамент під першим будинком і то за рахунок асигнувань інших бюджетів, а не місцевого», - розповів Юрій Гудима.

Як зазначив політик, при формуванні бюджету на 2010 р. депутати минулої каденції заклали 6 млн. грн. на виконання першої програми молодіжного кредитування, проте і до сьогодні нічого не профінансовано.
«Молоді сім’ї, які раніше отримали кредит, вже сплачують його. Ці кошти повинні потрапляти на рахунки регіональної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» для подальшого кредитування молодих сімей, але і досі їх там немає», - поінформував Юрій Гудима.


Назад Печать