Еще по теме:

назад к фильтрам

Влада Рівненщини забезпечуватиме громадян «Доступним житлом»
Март 05, 2012 

В цілому по Україні передбачено для будівництва (придбання) доступного житла 200 мільйонів гривень.
Торік 32 сім’ям збудували соціальні квартири за програмою «Доступне житло», інвестувавши понад 2,5 мільйона бюджетних гривень.

Про це «У.К» повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

За програмою «Власний дім» індивідуальних сільських забудовників у 2011 році підтримали понад 3 мільйонами бюджетних гривень, спрямувавши кошти як із держказни, так і місцевих бюджетів. Загалом із залученням кредитів 25 родин отримали житло в індивідуальних будинках загальною площею 3 тисячі метрів квадратних.

Водночас бюджетну допомогу отримувала молодь Рівненщини – торік їх прокредитували на понад півтора мільйона гривень, надавши пільгові довгострокові позики на будівництво чи реконструкцію житла. Крім того, на компенсацію відсоткової ставки за кредитами, наданими молодим сім’ям комерційними банками для вирішення житлових проблем, область отримала торік майже 6 мільйонів гривень із держбюджету.

Цьогоріч програми забезпечення молоді житлом також фінансуватимуть з держбюджету. В цілому по Україні передбачено для будівництва (придбання) доступного житла 200 мільйонів гривень. Ще 60 – на надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. А 55 мільйонів гривень передбачено спрямувати на пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників.


Назад Печать