Еще по теме:

назад к фильтрам

В.Лановий розповів, коли житловий комплекс вийде з кризи
Сентябрь 23, 2011 

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий переконаний, що житловий комплекс вийде з кризи після зростання промисловості. Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

"У країні продовжується рецесія, ніякого зростання немає. Є тільки зростання у секторі будівництва, де будують мости, тунелі, стадіони. І сільське господарство як завжди неочікувано дало високий врожай. Тобто, економіка в стані рецесії. Зарплати не ростуть, пенсії не підвищує ніхто. Реальний попит населення, я думаю, що падає…", - зазначив експерт.

В.Лановий переконаний, що житловий комплекс поки що не вийде з кризи, бо не має попиту на нього. "Вже коли вся промисловість вийде з кризи, тоді з неї буде виходити житловий комплекс ", - наголосив він.

За попередніми даними, близько 37% замовників вирішили почати будівництво, "заморожене" близько двох років тому.

Підвищення попиту в першу чергу експерти пояснюють сезонністю, оскільки влітку охочих почати будівництво більше, ніж в осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, в Україні налічується 16 тис. недобудов. На швидке завершення всіх об&lquot;єктів Кабміну не вистачить грошей. Тому планують розробити механізм здачі їх в експлуатацію хоча б по 2 тис. щорічно.


Назад Печать