Еще по теме:

назад к фильтрам

Вознесенські активісти розглянуть запровадження енергозберігальних технологій в ОСББ
Октябрь 26, 2011 

27 жовтня о 15:00 у місті Вознесенськ (Миколаївська область), у малій залі міськвиконкому (пл. Центральна, 1, 3-й поверх), відбудеться громадське обговорення “Тристороння модель фінансової підтримки запровадження енергозберігальних технологій в ОСББ”. Захід організовує ГО “Агентство економічного розвитку” в межах проекту “Аналіз місцевої політики енергозбереження в житловому господарстві міста” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь працівники міськвиконкому, депутати міської ради та представники ОСББ.

Під час обговорення буде визначено можливості впровадження у Вознесенську механізму револьверного фінансування впровадження енергозберігальних заходів в ОСББ і запровадження механізму сталої фінансової підтримки ОСББ з боку місцевого бюджету.

Учасники обговорять такі питання:
- можливі варіанти створення Револьверного фонду у Вознесенську;
- умови надання та повернення коштів Револьверного фонду;
- джерела наповнення Револьверного фонду;
- умови участі міського бюджету в розвитку Револьверного фонду.

Револьверний фонд було обрано як найоптимальніший варіант підтримки запровадження енергозберігальних технологій в ОСББ під час громадського обговорення “Механізми сталої фінансової підтримки запровадження енергозберігальних технологій у багатоквартирних будинках м. Вознесенськ”, яке відбулося 27 вересня.


Назад Печать