Еще по теме:

назад к фильтрам

Янукович обіцяє за десять років забезпечити молодь житлом
Декабрь 26, 2011 

забезпечити молодь житлом
Ефективна реалізація державної програми "Доступне житло" є важливою умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед молоді, в Україні. Про це сказав президент України Віктор Янукович в інтерв&lquot;ю програмі "Вечори з Віталієм Коротичем", повідомила прес-служба глави держави.
Сьогодні, підкреслив президент, влада повинна зробити все, щоб забезпечити громадянам мотивацію для життя і роботи у своїй державі. "Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібне житло, потрібна гідна заробітна плата", - зазначив Янукович. Програма "Доступне житло" - одна з найважливіших у цьому контексті, зазначив він.
"Ця програма передбачає, що ми повинні за короткий період часу - за п&lquot;ять, максимум десять років, побудувати велику кількість житла. Є така мета. Така програма вже практично підготовлена", - підкреслив президент.
"Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що це буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Йдеться про комплексне питання... І це буде величезна справа для людей, для молоді", - зазначив глава держави.


Назад Печать