Еще по теме:

назад к фильтрам

З початку опалювального сезону вже сталося понад 200 аварій на теплотрасах – Близнюк
Октябрь 26, 2011 

Мінрегіон здійснює цілодобовий моніторинг запуску тепломереж у регіонах і ретельно реєструє проблеми, які виникають у зв&lquot;язку з цим.

Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

За його словами, з початку опалювального сезону комунальними підприємствами вже ліквідовано понад 200 аварійних ситуацій, які виникали на теплотрасах. Сьогодні аналогічна робота проводиться по 15 ситуаціях у різних точках країни. Міністр підкреслив, що в середньому за добу в Україні виникає від 10 до 20 аварій на розподільчих мережах теплопостачання.

Також А.Близнюк зазначив, що в цілому по Україні ще не стали до роботи 487 котелень, не підключені до теплопостачання близько 5% житлових будинків, менше 1% дитячих садків і 2% навчальних закладів.

«96 котелень не працюють в Алушті, Красноперекопську, Саках, Феодосії, Судаку, а також у Бахчисарайському, Білогірському, Кіровському, Ленінському, Роздольненському і Чорноморському районах Криму. Це пояснюється тим, що середньодобова температура повітря в цих регіонах не опускається нижче позначки 12 градусів, а згідно з українським законодавством, для підключення об&lquot;єктів до теплопостачання необхідно, щоб середньодобова температура протягом трьох діб становила 8 градусів тепла і нижче», - зазначив міністр.

Крім того, А.Близнюк повідомив, що в 10 областях України – у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській – працюють усі котельні і 100% споживачів підключені до тепла.

У Чернігівській і Київській областях не підключеними до теплопостачання залишилися тільки по одному об&lquot;єкту, а у Вінницькій області – один дитячий садок і один навчальний заклад, а також не працює одна котельня.


Назад Печать