Еще по теме:

назад к фильтрам

З початку року держіпотеку підписали 605 українців
Август 22, 2012 

До 21 серпня поточного року Державна іпотечна установа видала 605 кредитів, тоді завесь 2011 рік - 290.

Про це заявив голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук, повідомляє прес-служба відомства.

"Якщо у минулому році за підтримки ДІУ було надано 290 кредитів, то з початку поточного року станом на 21 серпня вже 605 кредитів. Слід зазначити, що тільки за останні два місяці громадянам було надано 234 кредити на суму понад 60 млн. грн. Ще понад 300 заявок перебувають на розгляді для викупу. Наше завдання викупити ці кредити до кінця року", - сказав він.

Рибачук нагадав, що в цілому кількість рефінансованих кредитів у портфелі ДІУ становить понад 5 тис. кредитів на суму близько 820 млн грн.

"Зацікавленість банків у співпраці з ДІУ дуже велика. Сьогодні наша установа має договори про співпрацю зі 116 банками та є одним із передових гравців на ринку житла", - додав голова правління.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства повідомили, що від початку реалізації соціальної ініціативи президента Віктора Януковича "Доступне житло" укладено 250 компенсаційних договорів, за останній тиждень їхня кількість збільшилася на 44 одиниці.


Назад Печать