Еще по теме:

назад к фильтрам

Законопроект «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом» рекомендовано Верховній Раді прийняти за основу
Февраль 21, 2012 

7 лютого 2012 року відбулося засідання Комітету з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України, на якому було розглянуто проект Закону України «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом», авторами якого є депутати А.Пінчук, К. Самойлик, Є. Царьков, А. Давиденко, О. Зац, С. Гриневецький, В. Лукянов. 
За результатами засідання Комітетом прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути зазначений законопроект в першому читанні та прийняти за основу. 
«Вважаю, що прийняття цього законопроекту розширить масштаби молодіжного житлового кредитування разом з удосконаленням системи надання молодим сім’ям доступних кредитів для будівництва та придбання житла. Це сприятиме вирішенню ряду важливих соціально-економічних завдань», – зазначив Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВРУ Павло Костенко.


Назад Печать