Еще по теме:

назад к фильтрам

Жителі ЖК «Брест-Литовський» можуть залишитись без газу
Октябрь 03, 2011 

1 жовтня цього року на території ЖК «Брест-Литовський», що знаходиться в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області, відбулась зустріч жителів з представником ТОВ «Екожитлосервіс» Світланою Воробйовою. Зустріч ініціювали представники ТОВ «Екожитлосервіс» з метою донести до мешканців житлового комплексу інформацію про можливі проблеми з наданням комунальних послуг. На зустрічі також побував юрист Асоціації.

Пані Світлана зазначила, що незважаючи на те, що котельні готові до опалювального сезону, постачання газу може здійснюватись з запізненням через реорганізацією дочірньої компанії. При цьому мешканці житлового комплексу цікавляться, яка кількість газу була спожита протягом минулого опалювального сезону, тобто за 2010-2011 роки. Є ще ряд питань, які хвилюють мешканців ЖК «Брест-Литовський»: паркування машин, вивіз сміття, оплата за комунальні послуги тощо.

Жителі будинку мають намір об’єднатися у домовий комітет, який матиме право ревізії діяльності ТОВ «Екожитлосервіс». Обговорювалось на зустрічі також питання про створення ОСББ. Щодо цього пані Світлана зазначила, що з часу створення ОСББ вона готова передати на баланс усі основні засоби ЖК, які знаходяться на балансі «Екожитлосервіс». При цьому зазначила, що на лінії електропередач жителям не доведеться розраховувати, оскільки вони знаходяться у власності забудовника. За словами представника ТОВ «Екожитлосервіс», забудовник готовий передати ОСББ право власності на лінії електропередач, проте лише після укладання договору купівлі-продажу.

Асоціація стежитиме за подальшим перебігом подій в ЖК «Брест-Ликовський» та буде інформувати читачів.


Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать