Знайти новобудову
  • Фильтровать по:

  • Проблемный
  • Регіон
    •  

ЖК Сосновий Бір (вул. Олевська, 3, 15, 17)
Січень 23, 2025 

Проблемний об'єкт
Регіон:м.Київ
Район/центр:Святошинський
Адреса:вул. Олевська, 3, 15, 17
Замовник будівництва:ТОВ УкоінвестБуд (ТОВ Укоінвестбуд)
Девелопер:ТОВ УК Сіті Груп
Генеральний підрядник:ТОВ Укоенергобуд
Початок будівництва:1 квартал 2005 року
Терміни введення в експлуатацію:4 квартал 2012 року
коментар:Планове введення в експлуатацію черги №2-III кв. 2011р.; черги №3-IV кв. 2011 р. (ризик високий); черги №4-IV кв. 2012 р., (ризик високий); черги №5 – IV кв. 2014 р.
Будівництво зупинене:
 

Інформація

Комплекс розташований у Святошинському районі міста Києва, масив Новобіличі. У кварталі вулиць Бахмача, Олівської, Корсунської та Клавдіївської.

 

Додаткова інформація

Інвесторами ЖК "Сосновий бір" створено ОК "ЖБК "Екобуд" з метою завершення будівельних робіт та введення об’єкта в експлуатацію.

 

Стадія будівництва

  • Черги №1,2 – здано в експлуатацію 31.07.2012 р. на підставі рішення Голосіївського р-н суду Києва (документ знаходиться у розділі "Документація");
  • черга №3 – здана в експлуатацію у 2013 р. (Сертифікат КВ 165131090375);
  • 4,5 черга - в процесі будівництва.

G1pOb3ACdDE

В даний час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як із офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua  

dq6V_zna9Gcc7Cwfo0WWzc6KK88a34MYQ

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

1. Будівництво здійснюється без пакета дозвільної документації.

2. Ухвалою суду від 31.03.2015 року в рамках кримінального провадження №12014000000000501 накладено арешт на незакінчене та закінчене будівництво на самовільно зайнятих земельних ділянках з к/н 8000000000:75:051:0003 8000000000:75:051:0015 із забороною розпорядження користування та проведенням будь-яких будівельних робіт, спрямованих на створення закінченого об’єкта будівництва.

3. При будівництві комплексу було зафіксовано значні перенесення задекларованого забудовником терміну введення об’єкта в експлуатацію.

4. Суд скасував розпорядження про надання поштової адреси секціям №1 та 2 (http://reyestr.court.gov.ua/Review/30604551, http://reyestr.court.gov.ua/Review/41329613).

5. Київські правоохоронці зупинили будівництво чотирьох житлових комплексів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Працівниками Головного слідчого управління МВС України спільно з Департаментом державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України в ході розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 197-1 та год. 2 ст. 209 КК України, на території міста Києва проведено низку обшуків самовільних будівництв, які здійснюють підприємства будівельної компанії, на самовільно захоплених земельних ділянках. Внаслідок проведених слідчих дій зупинено чотири будівництва житлових комплексів «Перлина Троєщини», «Сосновий бір», «Східні Ворота» та «Мозаїка», які здійснюються без дозвільних документів”, – розповіли правоохоронці.

При цьому повідомляється, що з території вилучено будівельну техніку.

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні триває /news.finance.ua/news/

Отже є підстави вважати, що Забудовник порушує взяті на себе зобов’язання і неналежне виконує умови договорів, укладених з інвесторами будівництва.

6. Печерський районний суд міста Києва 14 січня 2019 р. Прийняв:

Визначити порядок зберігання речових доказів у кримінальному провадженні № 12012110060000120, зареєстрованому в ЄРДР 26.11.2012 року, шляхом визначення порядку виконання ухвал слідчих суддів Печерського районного суду м. Києва. Києва про арешт майна, а саме передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в управління наступне майно, а саме завершено та незавершене будівництво таких об’єктів:

ЖК «Сосновий бір» на вул. Олевський у м. Києві на підставі ухвали Печерського районного суду м. Києві від 09.04.2015 № 757/12659/15-к накладено арешт на незавершене та завершене (крім житлових приміщень, що належать фізичним особам) будівництво , що проводиться на замовлення ТОВ « УКОІНВЕСТБУД» (ЄДРПОУ 25637276) на самовільно захоплених земельних ділянках з кадастровими номерами 8000000000:75:051:003 та 75:051:015, із забороною розпорядження, користування та проведення будь-яких будівельних робіт спрямованих на створення завершеного об’єкта будівництва.

В даний час продовжується подальше вивчення ситуації навколо об’єкта. Розміщена інформація зібрана силами інвесторів, які вклали кошти в даний об’єкт будівництва, який на сьогоднішній день є або може бути проблемним. Інформація збирається як із офіційних, так і неофіційних джерел. Якщо інформація Вам видається недостовірною, просимо повідомити адміністрацію сайту, надіславши листа на електронну пошту: info@investhelp.com.ua

 

 

 

 

Асоціація дякує Вам за проявлену увагу до нашого інформаційного ресурсу. Якщо Ви інвестор об’єкту будівництва і Ви бачите, що інформація про Ваш об’єкт/забудовнику не оновлюється, не актуальна або не відповідає дійсності, то ми пропонуємо Вам адмініструвати інформацію на сайті. Будьте кореспондентом Асоціації на Вашому об’єкті і контролюйте актуальність інформації самостійно. Для детальної інформації, звертайтеся по тел. (044) 228-28-42 або відправивши лист на електронну пошту info@investhelp.com.ua

Фонд финансирования строительства (подробнее)

Професійною юридичною оцінкою ризиків інвестування у будівництво нерухомості займаються наші партнери, адвокатське об’єднання "Constructive Lawyers".

Для отримання детальнішого аналізу об’єкту, забудовника, договору, ви можете замовити консультацію експертів.


Back

 

Комментарии посетителей

powered by Disqus