Еще по теме:

назад к фильтрам

«Еліта-центр» по-івано-франківськи: міліція шукає потерпілих
Декабрь 27, 2011 

Слідчим управлінням УМВС України в Івано-Франківській області розслідується кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України за фактом заволодіння чужим майном шахрайським шляхом, вчиненим в особливо великих розмірах.
Про це сьогодні, 26 грудня, ЗІКу повідомили в СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
На даний час встановлюються особи з числа мешканців Івано-Франківська та області, які укладали договори з приватним підприємцем Фолюшевською Ілоною Борисівною та внесли інвестиційні вклади для будівництва та введення в експлуатацію житлового будинку по вул.Гаркуші, 33 в м. Івано-Франківську.
Правоохоронці просять вказаних громадян терміново звернутися до слідчого управління УМВС України в Івано-Франківській області (м.Івано-Франківськ, вул.Сахарова, 15, каб. № 406) для проведення невідкладних слідчих дій по даній кримінальні справі.
Свого часу щодо підприємця Фолюшевської Ілони свої претензії висувала і міська рада Івано-Франківська. Вони стосувалися збитків завданих Івано-Франківській міській раді від неодержаних доходів від орендної плати за землю. Тоді також йшлося про земельну ділянку по вул.Гаркуші, 33. Згідно акту міськради, підприємець мала відшкодувати 4 471 грн.


Назад Печать