Еще по теме:

назад к фильтрам

І.Лисов: українцям продаватимуть індустріальне житло по 6 тис. за квадратний метр
Сентябрь 11, 2012 

КИЇВ. 10 вересня. УНН. Впровадження програми будівництва "Індустріальне житло" здешевить вартість квадратного метра приблизно до 6 тисяч гривень. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.

"Наразі темпи житлового будівництва в Україні надзвичайно низькі, тому необхідно використати увесь досвід та потенціал, накопичений у сусідніх країнах. Так урядова делегація вивчила досвід будівництва у низці європейських країн і вирішили перейняти досвід, який дасть змогу значно збільшити темпи і знизити вартість будівництва, тобто так зване індустріальне житло. Суть програми полягає в тому, що будуть створюватись спеціальні комбінати, які вироблятимуть панелі, з яких створюватимуть житло. Тобто тепер житлові будинки будуть будуватись швидше та за менші кошти. До того ж, це значно здешевить і вартість самих квартир", - розповів І.Лисов.

Відповідно до Програми, міські ради повинні будуть виділяти ділянку під будівництво та прокладати до місць масового будівництва житла комунікаційні мережі. Житло такої категорії буде, здебільшого, малоповерховим, близько 5-6 поверхів.

"Думаю, що для українців здешевлення становитиме більш як 10%. Тобто вартість квадратного метру становитиме близько 6 тис грн.", - висловив думку І.Лисов.

Нагадаємо, з 2013 року Уряд планує розпочати реалізацію програми з будівництва індустріального житла.

"На майбутній рік та на наступні ми плануємо реалізувати в Україні масштабну індустріальну програму будівництва доступного житла. Це сучасний метод, який дозволяє зводити новобудову за 60 днів. Ми ставимо перед собою амбітне завдання - будувати приблизно 100 тис. квартир на рік. Це абсолютно реально", - сказав Прем&lquot;єр-міністр Микола Азаров.


Назад Печать