Еще по теме:

назад к фильтрам

Інвесторам проблемних будинків обіцяють кредитні канікули і зниження відсотків
Октябрь 31, 2011 

Пільговий період для погашення кредиту, наданого за рахунок коштів статутного капіталу Фонду, зможуть отримати позичальники, які проінвестували кредитні кошти на будівництво житла в проблемні об&lquot;єкти. Про це повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

Такі зміни були внесені до Положення про порядок надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла молодим сім&lquot;ям та одиноким молодим громадянам, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, за рахунок статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

"Змінами встановлюється, що у разі порушення терміну прийняття в експлуатацію об&lquot;єкта більш ніж на 6 місяців, правління Фонду може визначити у кредитному договорі з позичальником пільговий період, протягом якого позичальник звільняється від погашення кредиту, і розмір відсотків зменшується до 3% річних від суми зобов&lquot;язань терміном до одного року або до прийняття в експлуатацію такого об&lquot;єкта", - пояснив Леонід Рисухін.

Нагадаємо, на програми пільгового кредитування будівництва житла в Україні наступного року планують витратити 250 млн. бюджетних гривень.

За матеріалами FundMarket


Назад Печать