Еще по теме:

назад к фильтрам

Інвестори довгобуду, що на проспекті Перемоги, 115А проведуть акцію протесту перед будівлею КМДА
Ноябрь 01, 2011 

1 листопада з 10 години перед будівлею КМДА проходитиме акція протесту проти шахрайства забудовника багатоповерхівок за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 115А.
 У 2004 році ВАТ «Форум-Інвест» залучило інвестиції у будівництво житлово-офісного комплексу за адресою проспект Перемоги, 115А. Строки введення в експлуатацію, починаючи з 2007 року, переносяться на невизначений час, а люди змушені і сьогодні виплачувати відсотки за кредити на житло, якого не існує. Будівельні роботи розпочали у 2005 році, але вже у 2008 повністю зупинили. У даний час будмайданчик запущений, роботи не ведуться, техніка відсутня. На проспекті Перемоги, 115А, поряд з центром Києва, вздовж траси міжнародного значення Київ-Житомир, стоїть у всіх на очах «руїна».

Замовником будівництва є державне підприємство «Житлоінбуд» при Управлінні державної служби охорони України. Усіма підрозділами керує заслужений будівельник України Євген Борисович Долгов. Ані КМДА, ані Головному управлінню економіки України, ані УГО, ані Генеральній прокуратурі України не під силу втрутитися у беззаконний процес (з перепискою можна ознайомитись на сайті ініціативної групи – www.prospekt115a.org.ua/documents.html).

25 жовтня 2011 р. близько тридцяти представників сімей, доведених до відчаю шахрайством забудовника і байдужістю влади до безкарних злочинів, з гучномовцями і плакатами просили про допомогу Президента України Віктора Януковича і владу, стоячи перед будинком Адміністрації Президента України. В Адміністрацію передали письмове звернення до Президента, у КМДА зареєстрували заяву на ім’я М.І. Кучука з детальним описом ситуації, яка склалася довкола «замороженого» будівництва багатоповерхівок на проспекті Перемоги, 115А.

Прес-служба Асоціації
 

Иллюстрации

 


Назад Печать