Еще по теме:

назад к фильтрам

80% гуртожитків у Львові не мають технічних документів
Ноябрь 07, 2011 

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Василь Горон 3 листопада на сесії звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з пропозицією ініціювати збільшення державного фінансування на передачу львівських гуртожитків у комунальну власність.

Він наголосив, що 80% гуртожитків, які є на території міста, не мають технічної документації, що ускладнює процедуру їх передачі у власність територіальної громади на виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків». Також, за словами депутата, викликає занепокоєння відсутність коштів у місцевому бюджеті для належного фінансування частини витрат, пов’язаних з передачею гуртожитків у комунальну власність, як це передбачено законом.

Через розширення переліку об’єктів, які підпадають під дію закону, Горон запропонував провести нараду в місті для вироблення підходів до прийняття гуртожитків у комунальну власність та визначити необхідну суму державного фінансування для виготовлення технічної документації гуртожитків у 2012 році.

«За підсумками наради пропоную звернутися до КМУ та ВРУ – з пропозиціями до законопроектів «Про Державний бюджет України на 2012 рік» та «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012 – 2015 роки» в частині збільшення державної частки фінансування передачі гуртожитків у комунальну власність», – сказав він.

Також депутат пропонує створити єдиний реєстр мешканців гуртожитків Львова.


Назад Печать