Еще по теме:

назад к фильтрам

Черговий мітинг інвесторів на знак протесту проти дій забудовників
Июль 11, 2011 

Цього разу акцію протесту проти бездіяльності забудовників організували одеські інвестори корпорації «Альянс»

З 12 липня 2011 року постраждалі інвестори Одеси розпочинають мовчазний мітинг. Перша акція відбудеться о 9 годині на проспекті Шевченка, біля Обласної державної адміністрації. Наступні 30-40 хвилинні акції будуть проходити щоденно в різних районах міста. Такими діями інвестори хочуть привернути увагу влади до порушення конституційних прав громадян, виступити з відкритим зверненням і наголосити на проблемах довгобудів.

Близько двох тисяч інвесторів, які вклали кошти в будівництво семи будинків у мікрорайоні Котовськ та одного будинку на Люстдорфській дорозі, 36, об’єдналися в «Громадську організацію щодо захисту прав інвесторів Альянсу». Корпорація «Альянс», відповідно до договорів, мала здати будинки в експлуатацію ще протягом 2007-2008 роках. На сьогоднішній день готовність будинків від 60 до 95%. На окремих з них, від безвихідної ситуації з житлом, мешкають люди.

В червні 2009 року, у відповідності до положень антикризового закону, місто віддало забудовнику близько 8 тис. кв. м. площі житла, що становить приблизно 30 млн. грн. Інвестори стверджують, що цих коштів вистачило б на завершення будівництва. Однак отримані квартири пішли на погашення боргів збанкрутілого кредитного союзу корпорації «Альянс».

В жовті 2010 року забудовник прагнув отримати кредит від держави на поновлення будівельних робіт. Лише в травні 2011 року такий кредит вдалося отримати, а вже 1 червня ц.р. він був заблокований банком через спробу нецільового використання коштів. Будівництво не відновилося до сьогодні.

В рамках проведення акцій протесту, які розпочнуться завтра, інвестори будуть вимагати від влади захисту своїх конституційних прав, відновлення і завершення будівельних робіт на об’єктах у Котовську та Люстдорфській дорозі, а також проведення розслідування щодо афер на ринку нерухомості, які за останні три роки різко зросли.

ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» співпрацюватиме з постраждалими інвесторами, надаватиме юридичну консультацію та медійну підтримку.

Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать