Еще по теме:

назад к фильтрам

Державна іпотека почне роботу в травні
Март 07, 2012 

Починаючи з травня розпочне роботу державна іпотека. Про це під час розширеного засідання Уряду сказав Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент УНН.

"Вартість кредитів для людей буде складати не більше, ніж 2-3%, решту компенсує банкам держава. Строки таких кредитів будуть розраховані на 10-15 років", - сказав Президент.

Він наголосив, що реалізація зазначеної програми дозволить "завантажити будівельні компанії, створити нові робочі місця, підняти рівень виробництва будівельних матеріалів, збільшити попит на українську металопродукцію на внутрішньому ринку".

"Завдяки запровадженню іпотечної програми, внутрішній ринок має отримати новий поштовх, нову якість економіки", - сказав В.Янукович.

Нанагаємо, як повідомляв УНН, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, народний депутат від Партії регіонів Ігор Лисов вважає, що для того, щоб вивести будівельну галузь з кризи, держава має забезпечити вигідні для населення умови іпотечного кредитування.

Він зауважив, що єдиним інвестором в будівельній галузі є громадянин, адже тільки населення платить гроші задля купівлі квартири. "Інвестиції з боку держави для забезпечення тих людей, які стоять на обліку дуже невеликі, тому треба забезпечити умови для того, аби населення мало змогу під вигідні відсотки отримувати іпотечне кредитування", - зазначив І.Лисов.


Назад Печать