Еще по теме:

назад к фильтрам

Дольовики покійного Олега Садовського пікетували Тернопільську ОДА
Февраль 13, 2012 

Дольовиків Щепановського під стінами облдержадміністрації замінили дольовики покійного Олега Садовського. Щоб достукатись до влади, люди вийшли на пікет. Не зупинив активістів навіть лютий мороз і заклик рятувальників обмежити перебування на вулиці. 70 сімей стали заручниками ситуації. Усі вони – дольові учасники у будівництві багатоквартирного житлового будинку на вулиці Зелена в селі Петриків Тернопільського району.
Андрій Головко, дольовик: «Ми зверталися до різних адвокатів, але ніхто за цю справу не береться. Велась рекламна компанія по збору грошей. Тепер банк забрав землю і люди лишилися ні з чим».
Михайло Оліяр, дольовик: «Ми жодних прав ні на землю, ні на об’єкт, який уже збудований, не маємо. І зараз почались намагання продати цю частинку землі через аукціони, які незаконно організовуються. І це нас вимусило прийти сюди відстоювати свої права, вимагати справедливості. Ми запропонуємо владі декілька таких пунктів, вирішивши які можна знайти хоча б якийсь вихід з даної ситуації».
Оксана Григус із чоловіком сплатили 80% вартості трьохкімнатної квартири. Їхня нова оселя мала розміститися на другому поверсі новобудови. Сьогодні з усього будинку зведений лише перший. Жінка жартує, до обіцяної квартири не вистачило зовсім трішечки.
Оксана Григус, дольовик: «Збір коштів проводився два роки. Відповідно, там побудований тільки перший поверх. Усі наші пайовики, приблизно 70 чоловік, здавали приблизно такі великі суми. З нашого будинку 1,7 мільйона доларів він узяв. За ці гроші можна було звести будинок».
Олег Садовський залишив після себе декілька складних об’єктів, які, стверджують фахівці, будувалися з порушенням законодавства. Через це договірні зобов’язання не були виконанні і постраждали люди, каже начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко.
Володимир Харченко: «Ми домовилися з громадянами, що створюється ініціативна група. Обласна державна адміністрація у межах наданих повноважень буде працювати. Ми будемо залучати правоохоронні органи з тією метою, щоби звести до мінімуму ті збитки і втрати, які можуть бути нанесені людям».
Володимир Харченко пообіцяв, що допомогу зі свого боку облдержадміністрація надасть. Але найбільшою рушійною силою мають бути люди. Саме від їхньої згуртованості, вважає посадовець, залежить результат, – повідомляє ІНТБ.


Назад Печать