Еще по теме:

назад к фильтрам

"Хрущовки" залишаються найпопулярнішою нерухомістю Києва
Сентябрь 19, 2011 

У Києві житло найнижчої якості залишається лідером продажів.

Найбільша кількість угод по квартирах в Києві - угоди по житлу найнижчої якості.


Так, за інформацією ріелторських компаній Києва, більше 55% усіх проданих квартир на вторинному ринку - це "хрущовки".

Така популярність далеко не найкомфортнішого для проживання виду житла пояснюється, в першу чергу, його масовістю на українському ринку.

"Хрущовки", які будувались протягом 20 років (1950-70рр) за рахунок своєї дешевизни були покликані в найкоротші терміни забезпечити житлом якомога більше людей, з чим вони впоралися.

Грає свою роль також і досить низька загальна вартість таких квартир, зумовлена дуже маленьким метражем (до 60 кв метрів в трикімнатній).

Приміром, вибираючи між однокімнатною квартирою або двокімнатною "хрущовкою" аналогічного розміру, багато сімей, швидше за все, віддадуть перевагу останній, оскільки зможуть виділити окрему кімнату для дітей.

Що стосується ціни за квадратний метр, то вона, за даними ріелторів, далеко не найнижча на ринку і складає в середньому близько 1200 -1300 доларів. Тому, у разі активізації будівельного ринку України, конкурувати з новими квартирами "хрущовкам" буде все складніше.

Як повідомлялось, середньостатистичному киянинові треба працювати і відкладати гроші 39 років, щоб купити квартиру у столиці.


Назад Печать