Еще по теме:

назад к фильтрам

Київрада урізала обсяг нового житла для жертв "Еліта-центру"
Апрель 26, 2012 

Київська міська рада знизила відсоток житла, який холдингова компанія "Київміськбуд" буде передавати постраждалим від афери групи компаній "Еліта-центр" до 5,6% з 25%.

Про це на прес-конференції повідомив президент холдингу Михайло Голиця.

"Прийняте Київською радою рішення по земельним ділянкам, що відрахування становить 5,6% для холдингової компанії", - сказав він.

За його словами, таке рішення дозволило холдингу приступити до будівництва житла на шести земельних ділянках - по вул.Драгоманова (три будинки), а також по вул Вірменській, Радунській та Хорольської.

Голиця додав, що це житло буде введено в першому-другому кварталах 2013 року, не виключивши можливості введення одного - двох будинків вже в поточному році.

Він також розповів, що холдинг готовий продовжувати будівництво житла, частина якого буде передаватися постраждалим від афери "Еліта-центру", у разі надання йому нових ділянок.

Крім того, новопризначений голова правління - президент холдинг Ігор Кушнір повідомив, що запасів земельних ділянок і вже розпочатого будівництва вистачить холдингу на два-три роки безперебійної роботи.

За його оцінками, холдинг може ввести в експлуатацію близько 1 млн кв. м нерухомості в найближчі 2-2,5 року.

Нагадаємо, на початку 2006 року в Києві була розкрита велика афера на ринку нерухомості. В результаті її, за даними МВС, 1759 громадян стали жертвами групи компаній "Еліта-Центр", представники якої брали у них гроші як оплату житла, що будується. Загальна сума, яку отримали шахраї від громадян, оцінюється більш ніж в 400 млн грн.


Назад Печать