Еще по теме:

назад к фильтрам

Кияни, захистіть свої права разом з юристами Асоціації
Март 01, 2011 

Протягом 10 місяців ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» за сприяння «Міжнародного Фонду Відродження» реалізовуватиме проект «Захист прав власників квартир у договірних відносинах з приватними експлуатаційними організаціями».

Метою проекту є забезпечити захист прав власників багатоквартирних житлових будинків м. Києва на отримання якісних житлово-комунальних послуг шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги.

Проаналізувавши загальну картину порушення в Україні прав власників квартир приватними експлуатаційними організаціями, зокрема недобросовісними приватними житлово-комунальними конторами (ЖЕКами), Асоціація дійшла висновку, що у місті Києві кількість таких порушень та обсяги збитків власників квартир внаслідок переплат за житлово-комунальні послуги (ЖКП) є одними з найвищих в Україні.

Для прикладу, за даними професора Державної академії ЖКГ М. Лєбєдєва, станом на початок 2011 року в м. Києві функціонують 68 приватних ЖЕКів, які обслуговують 332 будинки, а це приблизно 75 тис. власників квартир. За інформацією Асоціації, внаслідок неправомірних дій приватних експлуатуючих організацій в Києві щороку страждає близько 40 000 осіб, які зазнають збитків унаслідок переплати за ЖКП при невідповідності якості послуг та встановлених цін.

Юристи Асоціації зосередять свою увагу на таких проблемних питаннях:
1. встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги;
2. "прозоре" нарахування плати за ці послуги;
3. складання переліку послуг, що обов’язково мають отримувати власники квартир багатоквартирних будинків;
4. гарантування відповідності якості житлово-комунальних послуг цінам, що на них встановлені.

Діяльність Асоціації у рамках цього проекту спрямовуватиметься на захист законних прав власників квартир багатоквартирних житлових будинків столиці України.


Прес-служба Асоціації

Иллюстрации

 


Назад Печать