Еще по теме:

назад к фильтрам

Консоль-ЛТД: від тривалого діалогу до чергового очікування
Декабрь 06, 2011 

Попередньо ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» інформувала про тривалий тристоронній діалог між ТОВ «Консоль-ЛТД», інвесторами та Асоціацією щодо питання відновлення будівництва на проблемних об’єктах Севастополя. Стурбовані ситуацією на будівництві, пайовики звертались до представників влади, проводили мітинги, вказували на можливість міжнародного скандалу, оскільки пайовиками є громадяни України та Росії. 

Усі проведені дії посприяли виробленню плану дій щодо відновлення будівництва, однак забудовник не дотримується встановлених графіків будівництва та обсягу заявлених робіт. 

Згідно плану дій, наприкінці вересня Голова правління ТОВ «Консоль-ЛТД» Володимир Ясинський на зустрічі з інвесторами доповів, що на будівельні об’єкти Античний бульвар (Омега 2-А, корп. 7), ВМІ ім. Нахімова (корп. 15 і 16), Корчагіна Омега 2-А, корп. 8-В) виділені кошти в розмірі 3 млн. грн. Також запевнив, що до кінця року компанія вийде на 100% рівень освоєння коштів пайовиків, які оплатили свою частку будівництва.  Інвестори також піднімали питання щодо виплат компенсації тим пайовикам, термін дії договору в яких закінчився, а також вказувала на недостатню кількість працівників і техніки на будівельних майданчиках. 

Протягом наступного часу інвестори надавали Асоціації інформацію про сповільнення будівельних робіт, невідповідність кількості робочих і обсягів роботи (про що було домовлено під час вироблення плану дій), відсутність належних матеріалів для проведення будівництва. Домовленості про проведення чергової зустрічі між забудовником та пайовиками  у жовтні цього року представники компанії проігнорували. Відтерміновано на невизначений час проведення заявленої влітку прес-конференції для публічного оголошення плану дій та визначення термінів завершення будівництва.

Інвестори самотужки їздять на об’єкти будівництва, щоб контролювати ситуацію, хоча їх неохоче пускають на територію, особливо для проведення відео зйомки. Представники компанії на разі відмовляються продовжувати діалог, а прописаний план дій виконують зі значними затримками в часі. Інвестори знову вирішили активізувати свої дії, цього разу встановленням білбордів.   

 

Прес-служба Асоціації

 

Иллюстрации

 


Назад Печать