Еще по теме:

назад к фильтрам

Мінрегіон розширює географію тепла по Україні
Ноябрь 04, 2011 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує координувати діяльність місцевої влади з нормального проходження опалювального сезону, інформує прес-служба відомства.

За інформацією, яка надійшла до Мінрегіону від облдержадміністрацій, станом на 8:00 2-го листопада у 19 областях, а саме у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській, працюють всі котельні та підключено до теплопостачання 100% споживачів. За винятком Криму і Херсонської області, в Україні тимчасово не обігріваються всього 3 житлових будинки.

У двох областях – Київській і Кіровоградській, а також у Києві при штатній роботі всіх систем теплопостачання та підключенні майже всіх споживачів, з різних причин поки-що залишаються без теплопостачання по 1 житловому будинку. Ще у двох областях при стовідсотковому обігріві житлових будинків не опалюються навчальні заклади, де тривають канікули. У Запорізькій області – 20 навчальних закладів, де канікули тривають до 13 листопада, а у Закарпатській – 5 шкіл, де вже 4 листопада завершать монтаж модульних котелень, а канікули триватимуть до 11 листопада. За інформацією регіональних структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства локальні аварії теплових мереж, пошкодження внутрішньобудинкових систем опалення ліквідовуються протягом доби.

Протягом минулої доби роботу розпочали ще 2 котельні, до теплопостачання підключено 69 житлових будинків, 1 навчальний та 2 медичних заклади.

Загалом, в Україні поки-що не розпочали роботу 13 котелень, не підключено до теплопостачання 245 житлових будинків (0,17% загальної кількості), 2 дитсадки, 28 навчальних та 2 медичних заклади. Найбільше житлових будинків де ще не запущені системи теплопостачання у АР Крим (182), Севастополі (30) та Херсонській області (30).

У Мінрегіоні здійснюється цілодобовий збір інформації про хід запуску тепломереж у регіонах, ведеться реєстр проблем, які виникають при цьому, вживаються термінові заходи реагування.


Назад Печать