Еще по теме:

назад к фильтрам

Мінрегіон цілодобово дбає про людей
Январь 31, 2012 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на виконання доручення Кабінету Міністрів України з 26 січня 2012 р. організовує цілодобову роботу штабу із забезпечення безперебійної роботи об&lquot;єктів життєдіяльності населення. До складу штабу, який працює цілодобово, увійшли представники Мінрегіону, Міненерговугілля, МНС, Міноборони, МВС, МОЗ, Мінінфраструктури та «Укравтодору».

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Мінрегіону.

Усім головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій направлені листи, яким губернаторів зобов&lquot;язано створити регіональні штаби із забезпечення безперебійної роботи об&lquot;єктів життєдіяльності населення із обов&lquot;язковим залученням до їх складу представників виконкомів органів місцевого самоврядування. Крім цього, керівники адміністрацій вживають вичерпних заходів для попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій через різке зниження температури повітря у період з 28 січня по 12 лютого.

Станом на 11:00 30 січня 2012 р. всі роботи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій проводяться згідно затверджених регламентів. 

За період з 27 січня по 30 січня сталося 2 ускладнення нормальної життєдіяльності у період несприятливих погодних умов. У Тростянецькому районі Сумської області о 18:55 28 січня на перегоні Скрягівка - Боромля Південної залізниці стався схід з рейок 27 вагонів вантажного потягу. Причина події встановлюється. Того ж дня у Києві на вулиці Гонгадзе, 7 стався порив тепломережі, що призвів до перерви в теплопостачанні будинку. Роботу тепломережі та теплопостачання будинку 29 січня було відновлено у повному обсязі.

За даними, які надійшли до Мінрегіону від МНС України, у містах розгорнуто 1,5 тис. пунктів обігріву для соціально незахищених представників суспільства. Тільки протягом останньої доби, за даними МНС, можливістю обігрітися та отримати гаряче харчування скористалися більше 7 тис. осіб. Усього ж протягом останніх трьох діб намети МНС відвідали більше 17 тис. громадян.

За інформацією наданою МОЗ України, протягом 27 - 29 січня до медичних закладів зі скаргами на переохолодження чи обмороження звернулися 473 особи, 404 з них були госпіталізовані.

У разі виникнення надзвичайної ситуації у системах життєзабезпечення з представників центрального штабу формуватиметься оперативна група, яка також буде готова і до виїзду на місце виникнення ситуації.

З приводу будь-яких ускладнень у роботі систем життєзабезпечення прес-служба закликає громадян цілодобово звертатися до оперативно-диспетчерської служби .


Назад Печать