Еще по теме:

назад к фильтрам

На Троєщині "сплив" новий "Еліта-Центр"
Сентябрь 06, 2011 

У Києві на Троєщині спалахнув скандал з нерухомістю. Киянам не дають заселитися відразу у 4 будинки з одного житлового комплексу.

У столиці розгорається черговий скандал з нерухомістю, який вже нарекли другим "Еліта-Центром" - власники квартир в новобудовах по вул. Лаврухіна 4, 8, 11 і 12 не можуть заселитися, хоча термін поселення вже давно минув.


За словами інвесторів, вони вклали в будівництво гроші, будинки вже готові, але до них не підведені комунікації, пише Сегодня.

"Ми повністю оплатили свої квартири ще в 2004-2006 роках. Замовником будівництва виступала Деснянська РДА, і ми повірили. Але забудовником була приватна компанія. А в 2009 році ця ділянка була передана рішенням Київради главку житлозабезпечення. Зараз добудовує місто", - повідомила одна з інвесторів Ірина Менжеріс.

Ошукані вкладники вже відстоювали свої права на Банковій, біля Адміністрації президента. У пікеті взяли участь близько 200 осіб.

У КМДА запевняють, що проблема їм відома, що допомагають, як можуть. "Я сьогодні зустрічався з людьми. Їх обдурили 5-6 років тому. Ми почали фінансувати будинку за рахунок програми 30 на 70. У серпні об&lquot;єкт було профінансовано більш ніж на 8 млн грн. А потрібно ще десь 60 млн. Місто якось допомагає. І ще плануємо. Добре б, якщо б знайшли винних", - пояснив заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Нагадаємо,нещодавно головне слідче управління МВС завершило додаткове розслідування кримінальної справи за обвинуваченням одного з організаторів афери, пов&lquot;язаної з компанією-забудовником "Еліта-Центр".


Назад Печать