Еще по теме:

назад к фильтрам

Обсяг будівельних робіт зріс на 13% - міністр
Октябрь 12, 2011 

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. За 8 місяців 2011 року обсяг будівельних робіт зріс проти відповідного періоду 2010 року на 13%. Про це поінформував міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час круглого столу щодо стану будівельної галузі, повідомили УНН у прес-службі Мінрегіону.

У першому півріччі введено в експлуатацію 2782,8 тисяч квадратних метрів загальної площі жила, що становить 84 відсотки відповідного періоду минулого року.

А.Близнюк окреслив три напрями подальшої спільної роботи будівельників, архітекторів, науковців та інвесторів. За його словами необхідно адаптувати законодавство відповідно вимог сучасності, зокрема, заради запобігання другій хвилі економічної кризи.

Також, на думку міністра існує необхідність у створенні на ринку вертикально інтегрованих компаній. Крім того, очільник Мінрегіону запропонував повторити давній експеримент, який був вдало реалізований в українській металургії, що дозволило експортерам зберегти свої позиції на світових ринках. Йдеться про прийняття низки законодавчих інновацій, які б дозволили надати державну підтримку підприємствам галузі, а також вирішували соціальну проблематику.  

Джерело:  УНН


Назад Печать