Еще по теме:

назад к фильтрам

Постраждалі від Олімпік-парк просять Президента про допомогу
Февраль 14, 2012 

Постраждалі інвестори, які вклали кошти в будівництво домоволодінь у котеджному містечку «Олімпік-парк» у Київській області, просять Президента України Віктора Януковича про допомогу.
Про це повідомив голова правозахисного руху «Взаємодопомога» Віктор Медвідь на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.
Він нагадав, що понад 30 інвесторів, що вклали кошти у будівництво котеджів у селищі «Олімпік-парк», сьогодні намагаються через суд повернути гроші, оскільки забудовник не виконав своїх зобов&lquot;язань.
В. Медвідь також додав, що Апеляційний суд Києва не задовольнив позов інвестора «Олімпік-парк» Олександра Казанцева про відшкодування інвестицій.
Він вважає, що органи влади працюють «не в інтересах громадян і виконання законів, а в інтересах мільярдерів».
«Ми просимо Президента втрутитися в ситуацію, тільки він може допомогти нам зараз», - додав В. Медвідь.
Він також повідомив, що інвестори також підготували звернення до Верховної Ради України з проханням звільнити суддю Апеляційного суду Києва.
«Вища рада юстиції і парламент повинні прийняти рішення про звільнення судді, оскільки він був призначений на свою посаду з порушенням законодавства», - пояснив він.
У свою чергу, один з інвесторів «Олімпік-парку» Сергій Сацюк додав, що «держава підштовхує їх до неправових дій».
«Якщо Президент не втрутиться в ситуацію, ми будемо думати про те, яким чином захистити свої права, тому ми продовжуємо проводити пікети», - уточнив інвестор.


Назад Печать