Еще по теме:

назад к фильтрам

Прес-анонс. Акція вдячності учасників програми «Доступне житло» Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву
Декабрь 05, 2011 

У середу, 7 грудня, відбудеться акція вдячності учасників програми «Доступне житло» Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за участі Всеукраїнської громадської організації «Асоціації допомоги постраждалим інвесторам за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Антикризова програма підтримки фізичних осіб-пайовиків будівництва житла».

Для того щоб допомогти учасникам програми «Доступне житло» Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву діючим керівництвом Фонду, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Кабінетом Міністрів України за участі молоді, що потерпіла від незаконної оборудки колишніх посадовців Іпотечного центру, було розроблено проект Постанови, яка надає позичальникам можливість та надію на отримання молодими сім’ями власного даху над головою.

Учасники програми «Доступне житло» Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву висловлюють свою подяку працівникам Уряду, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Молодіжного Фонду, що приймали участь у розробці Постанови, яка побачила світ 30 листопада 2011 року.

Разом з тим розуміючи, що до моменту отримання житла інвестори/позичальники повинні пройти ще деякий шлях. Вони мають надію, що владні органи не відступляться від взятого курсу та доведуть розпочату справу до свого логічного завершення. Сім’ї отримають обіцяне житло, а майже втрачена віра в існування справедливості знову займе своє місце у молодих серцях.

Учасники заходу:
• Учасники програми «Доступне житло» Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (об’єкти у м. Буча, вул. Тарасівська 9-Г та м. Васильків, вул. Фрунзе 48-А);
• ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам».

Дата проведення: 07 грудня 2011 р.
Місце проведення: Кабінет Міністрів України, Київ, вул. Грушевського,12/2
Початок: 10:00.
Конактна інформація:  (044) 228 28 42/063 187 41 06

Иллюстрации

 


Назад Печать