Еще по теме:

назад к фильтрам

Прес-конференція «Житлові недобудови в Києві продовжують руйнуватись: хто за це відповідатиме? Чи змінять ситуацію нові закони?»
Март 23, 2012 

У понеділок, 26 березня, відбудеться прес-конференція «Житлові недобудови в Києві продовжують руйнуватись: хто за це відповідатиме? Чи змінять ситуацію нові закони?» за участі Всеукраїнської громадської організації «Асоціації допомоги постраждалим інвесторам». 

Йтиметься про незавершене будівництво житлового комплексу «Приозерний» по вул. Здолбунівській, 13 у м.Києві. Ще 5 років тому туди повинні були dселитись сотні державних службовців і кілька сотень інвесторів-фізичних осіб. 

Будівництво житлового комплексу «Приозерний» на 441 квартирe з вбудованими паркінгами та комерційними приміщеннями було розпочало ще у 2005 році, але до сьогоднішнього дня не завершено навіть будівництво моноліту. Недобудова руйнується через відсутність жодних робіт з консервації об’єкту. 

Чому, не дивлячись на державні обіцянки, недобудовані будинки руйнуються, виділене державою фінансування зникає, а чиновники продовжують ігнорувати інвесторів? Більш детальну інформацію, документи та матеріали щодо недобудови по вул. Здолбунівській, 13 нададуть учасники прес-конференції.

Учасники заходу:

представники приватних інвесторів ЖК «Приозерний»;

президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук;

адвокат юридичної фірми «Василь Кисіль та партери» Наталія Доценко-Білоус.

Дата проведення: 26 березня 2012 р.

Місце проведення: Інформаційне агентство УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4.

Початок: 11:30 год.

 

Руслана Величко, Прес-секретар 
Асоціації Допомоги Постраждалим Інвесторам 
(044) 228-28-42/063 187 41 06
info@investhelp.com.ua
www.investhelp.com.ua

 

Иллюстрации

 


Назад Печать