Еще по теме:

назад к фильтрам

Прес-реліз. Акція обурення "Надія лопнула"
Декабрь 21, 2011 

У четвер, 22 грудня, відбудеться акція обурення «Надія лопнула» інвесторів Житлового комплексу  «Петрівське» за участі Всеукраїнської громадської організації «Асоціації допомоги постраждалим інвесторам" та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Антикризова програма підтримки фізичних осіб-пайовиків будівництва житла».

Що для вас «доступне житло»? Як виявилось для кожного із нас ці слова тлумачаться по-різному. Для інвесторів це нормальні квартири з комунікаціями в добудованому будинку. От лише проблема, що забудовники та чиновники бачать «доступне житло» трошки іншими очима.

Саме це не можуть вирішити між собою інвестори та забудовник ЖК «Петрівське». Так у 2008 році інвестори уклали угоди про участь у фонді фінансування будівництва з ККУП «Фінансовою компанією «Житло-Інвест» (директор Сірий Михайло Валентинович). Забудовником об&lquot;єкту був обраний ТОВ «Екобуд» (генеральний директор Сербін Андрій Юрійович), його замовником - ТОВ «Бастіон 2005» (директор – Татаренко Павло Миколайович). Більшість довірителів сплатила в тому ж році повну вартість квартир. Термін введення об’єкта будівництва в експлуатацію був зазначений 4-м кварталом 2008 року.

Хоча будинок фактично зданий в експлуатацію у червні 2011 року, практично жити в ньому не можливо через відсутність комунікацій.

Нещодавно стало відомо, що ККУП «Фінансовою компанією «Житло-Інвест» все ж таки не було перераховано всі кошти (1,5 млн.)  до забудовника. Саме цих коштів не витстачає, щоб усунути недоліки, яких припустився забудовник під час зведення житла. П. Сірий відмовляється від конструктивного діалогу з інвесторами.

Учасники заходу:

• інвестори ЖК «Петрівське»,

с. Петрівське Києво-Святошинського району Київської області, вул. Красного Пахаря, 2-В;

• ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам».

Дата проведення: 22 грудня 2011 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 42, біля офісу ККУП «ФК «Житло-Інвест»

Початок: об 11.00 год.

Контактна інформація: Валерій Хомич, інвестор ЖК «Петрівське»

(097) 545 59 45/ (096) 242  61 41;

Асоціація (044) 228-28-42/(063) 187 41 06

 

Прес-служба Асоціації

 

Иллюстрации

 


Назад Печать