Еще по теме:

назад к фильтрам

Проекти реформ ЖКГ майже не стосуються "пересічного" українця - дослідження
Ноябрь 07, 2011 

Реформа ЖКГ та пов&lquot;язані з нею проекти енергоефективності могли б відображатися у національних інвестиційних проектах, розпорядником яких є Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами, пише газета «Дзеркало тижня. Україна».


У статті газети йдеться, що як мінімум, у трьох з чотирьох заявлених нацпроектів ідеї стикаються. Це «Нова енергія», «Нова якість житла» і «Нова інфраструктура».

Новизна цих проектів, зосереджена в назві, не стосується умов життя окремо взятої людини.

Так, «Нова енергія» передбачає масове будівництво суто вітрових і сонячних електростанцій. При цьому тариф на вітрову енергію майже в п&lquot;ять разів вище атомного тарифу, а на сонячну - в 23 рази більше атомного і в п&lquot;ять разів перевищує тарифи на всі інші види відновлюваної генерації.

Нацпроект «Нова інфраструктура» також не враховує інфраструктуру ЖКГ - тут мова йде про транспортні коридорах: Дунайському судноплавство та повітряних експресах в Київському регіоні.

У проекті «Нова якість житла» мова йде скоріше про житло майбутнього, ніж про рішення поточних питань. «Доступне житло» - соцпідтримку населення; «Нове життя» - нова якість охорони материнства і дитинства; «Якісна вода» та «Чисте місто» - забезпечення населення якісною питною водою і сучасні комплекси з переробки твердих побутових відходів.


Назад Печать