Еще по теме:

назад к фильтрам

Програма будівництва у м. Києві на 2011 р. за результатами першого півріччя виконана на 26%, - КМДА
Сентябрь 22, 2011 

Програма будівництва у м. Києві на 2011 р. за результатами першого півріччя виконана на 26%. Про це під час засідання колегії в Київській міській державній адміністрації повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, передає кореспондент РБК-Україна.
"За програмою на 2011 р. у нас передбачено 312 об&lquot;єктів будівництва. За результатами першого півріччя 83 об&lquot;єкта не мають затверджених проектів. На 44 об&lquot;єкти, що повинні проектуватись, не укладено договорів на проектні роботи. І така ситуація у нас на момент, коли вже повинні активно вести будівельні роботи", - сказав Крамаренко.
За його словами, у Головного управління комунального господарства з 49 об&lquot;єктів, по яких передбачено будівельні роботи, проектно-кошторисна документація є лише на 37 об&lquot;єктів, у Головного управління капітального будівництва зі 78 об&lquot;єктів документація є на 54, у Головного управління зі справ сім&lquot;ї молоді і спорту з 11 об&lquot;єктів - на 2. "Саме тому, у нас лише 26% виконаної програми, бо без документів будівництво не можна проводити", - додав Крамаренко.


Назад Печать