Еще по теме:

назад к фильтрам

Рівненщина виконала амбітні плани щодо будівництва житла
Февраль 16, 2012 

Торік в області введено в експлуатацію житлових будинків загальною площею майже 230 тисяч метрів квадратних, що на 11 відсотків більше, ніж у 2010-му. З такими показниками Рівненщина на шостому місці загальноукраїнського рейтингу за темпами введення житла, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак на підсумковій нараді.
Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.
Зокрема, програму житлового будівництва торік перевиконали в 10 районах, а в Здолбунівському, Корецькому, Володимирецькому, Млинівському та Зарічненському – здали в експлуатацію у понад півтора рази більше метрів квадратних у порівнянні з 2010 роком. Володимир Новак подякував профільним заступникам, натомість кураторам будівельної галузі Дубровицького та Рокитнівського районів вказав на прорахунки. Так, у Дубровиці не звели багатоквартирний будинок за програмою доступного житла.
Маючи 700 людей на квартирній черзі, в райцентрі не підшукали 30 покупців на соціальне житло, третину вартості якого компенсує держава. Тим часом в Рокитнівському районі на заваді введення в експлуатацію стали застарілі генеральні плани. Нині містобудівну документацію поновлюють, тож в 2012-у програма будівництва житла буде виконана, запевнили Володимира Новака.
Загалом завдання Рівненщини на цей рік – ввести в експлуатацію 240 тисяч метрів квадратних житла. Майже 60 тисяч, констатує Володимир Новак, вже здали. Він також доручив фахівцям проаналізувати всі довгобуди Рівненщини, співпрацювати із забудовниками, шукати охочих зводити та купувати здешевлені квартири за програмою доступного житла.


Назад Печать