Еще по теме:

назад к фильтрам

Скандальний довгобуд у Харкові «обростає» новими судовими справами
Ноябрь 25, 2011 

У Харкові «Укрексімбанк» подав до суду на фірму-забудовника по вул. Пушкінській, 2 «Харків-Москва» з вимогою повернути 10 млн грн кредиту, який банк надав фірмі.

Про це 24 листопада під час інтернет-конференції повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, інформує прес-служба міськради.

Г.Кернес зазначив, що банк надав гроші фірмі, у якої на той момент уже були великі борги перед підрядними організаціями, і зараз вимагає повернення грошей.

«На сьогодні договір із забудовником розірвано, з кадастру його виключено і 840 тис. грн, які фірма відшкодувала місту, надійшли до бюджету. Уже порушено кримінальну справу проти керівника фірми Шмуеля Дукера», - повідомив Харківський міський голова.

Він підкреслив, що тепер усе майно директора фірми-забудовника перебуває під арештом.

«Нехай іншим буде неповадно. Якщо ти взявся будувати в історичному центрі, треба на щось розраховувати і щось порівнювати. А займатися проблемами Дукер ми не будемо, ми будемо упорядковувати місто. Ми працюємо і досягнемо результату», - підкреслив Г.Кернес.

Нагадаємо, багатофункціональний бізнес-центр «Європа» (замовник – фірма «Харків-Москва») почали будувати на вул. Пушкінській в 2008 році. На місці будівництва викопали котлован під фундамент глибиною 16 м.

У травні 2010 року в.о. Харківського міського голови Геннадій Кернес зазначив, що будівництво перетворилося на довгобуд і що орендарям цієї земельної ділянки потрібно шукати інші шляхи для реалізації проекту.

29 липня 2010 року перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов заявив, що котлован потрібно законсервувати. Тоді ж представник фірми «Харків-Москва» Олександр Дукер повідомив, що будівельні роботи на котловані не ведуть з вересня 2009 року.

11 березня 2011 року міська комісія з надзвичайних ситуацій зобов&lquot;язала фірму «Харків-Москва» до 1 квітня виконати всі зобов&lquot;язання перед містом і привести будівництво до ладу.


Назад Печать