Еще по теме:

назад к фильтрам

У Києві введено в експлуатацію 4 будинки за програмою доступного житла
Январь 17, 2012 

Протягом грудня 2011 року у Києві було введено в експлуатацію 4 багатоквартирні житлові будинки, в яких 125 сімей отримали квартири за підтримки державної програми доступного житла. Про це повідомив директор Іпотечного центру у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.
За його словами, два об’єкти здано у Дарницькому районі. Один по просп. П. Григоренка, 12. У 368-квартириному будинку 73 сім’ї отримали ключі від власних квартир за програмою доступного житла. Забудовником виступає АТХК "Київміськбуд". Другий по вул. Поліська. Забудовником виступає Установа «28 управління начальника робіт». У 119-квартирному будинку 15 сімей отримали квартири за державною програмою.
Два об’єкти ввели в експлуатацію у Деснянському районі – 230-квартирний будинок по вул. Градинська 9 та 160-квартирний будинок по вул. Градинська, 11. У цих об’єктах державною підтримкою скористались 37 сімей. Забудовником виступає КП «Житлоінвестбуд-УКБ».
«Загалом, з державного бюджету на фінансування програми доступного житла у цих об’єктах було виділено понад 23 млн. грн., а з міського – 5,6 млн. грн., що дало змогу про інвестували більше 11 тис. кв. м житла», – зазначив С. Комнатний.


Назад Печать