Еще по теме:

назад к фильтрам

У Луцьку 15 сімей отримали квартири за програмою доступного житла
Февраль 21, 2012 

У Луцьку 17 лютого відбулось урочисте введення в експлуатацію житлового 108-ми квартирного будинку по вул. Федорова, 4 в, збудованого у рамках державної програми доступного житла.
Під час урочистого заходу перший заступник Голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Євген Ісаєв вручив 15 сім’ям – учасникам програми ключі від власних квартир.
Участь у введенні будинку взяли також голова облдержадміністрації Борис Климчук, голова облради Володимир Войтович та директор Волинського регіонального управління Фонду Олександр Максимчук.
За словами Євгена Ісаєва, здача будинку є першим етапом підбиття підсумків виконання умов Меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією та ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», підписаного у жовтні 2010 року. 
Борис Климчук привітав новоселів та побажав, аби в кожній квартирі дзвеніли дитячі голоси. «Це чергове маленьке свято на Волині. Можна казати, що щасливими сьогодні стали лише п&lquot;ятнадцять молодих сімей Луцька, але я скажу, що щасливими стали аж п&lquot;ятнадцять. Це здорово і правильно», - наголосив він.
Нагадаємо, що за два роки дії програми доступного житла на Волині квартири отримали 28 сімей. У цьому році на реалізацію програми в обласному бюджеті закладено три мільйони гривень


Назад Печать