Еще по теме:

назад к фильтрам

У Львові черговики міської ради отримали 272 квартири
Сентябрь 28, 2011 

За повідомлення департаменту житлового господарства та інфраструктури, за період 2006-2010 років у Львові було виділено 272 квартири черговикам міської ради.

Зокрема, особливу увагу було приділено дітям-сиротам та багатодітним сім’ям. Наприклад, багатодітні сім’ї за 4 роки отримали 30 квартир, 16 квартир отримали діти-сироти, 11 квартир – сім’ї в яких народились трійнята. Останнім часом у Львівській міській раді спостерігається тенденція до збільшення черговості черговиків давніх років, це пов’язано з ліквідацією підприємств та установ, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міськради.

«У зв&lquot;язку з тим, що впродовж останніх років у Львові відбулось масове скорочення чисельності штату працівників багатьох організацій, ліквідовано багато підприємств, у виконавчому комітеті Львівської міської ради на квартирний облік зараховано близько 700 черговиків підприємств із збереженням попереднього часу перебування на квартирному обліку за місцем роботи (в основному, це черговики 1965-1970 років)», - повідомила заступник начальника управління житлового господарства Галина Мазур.


Назад Печать