Еще по теме:

назад к фильтрам

У Межигір&lquot;ї – будівельний бум: усі хочуть стати сусідами Януковича
Октябрь 18, 2011 

Будівельний бум в Нових Петрівцях, де знаходиться садиба Януковича, виник в останні 3-4 роки. Ціни на землю і житло тут ростуть, як і нові котеджі.

За парканом президентських володінь щосили продається земля. «На продаж пропонуємо 6 га в лісі, по сусідству з Президентом. Можете брати хоч сотками по $10-15 тисяч, хоч гектарами, тоді можна домовитися і про $7-8 тисяч», – розповіла ріелтор Тетяна.

«Будинки тут продаються від $200 тисяч до $ 1,5 млн. Усе залежить від внутрішнього оздоблення. Будинок може бути і невеликим – 300 «квадратів», але всередині все оброблено мармуром, ексклюзивні меблі», – говорить ріелтор компанії «САН» Анастасія Наконечна.

Один з відомих сусідів Президента – екс-спікер парламенту Арсеній Яценюк. Його цегляний будиночок з українським прапором на високому флагштоку знає кожен місцевий житель. Біля входу до будинку завжди чергує мікроавтобус охорони – близько до воріт не підійдеш. Будиночок екс-спікера знаходиться прямо на вулиці, що прилягає до знаменитого маєтку Президента.

Із відомих сусідів – і харківський бізнесмен Олександр Ярославський, його будинок знаходиться в Старих Петрівцях на березі моря. «У мене там невеличка хатка, я купив її 17 років тому, є вихід до води. Якраз хотів подалі від усякого начальства бути», - сміється Ярославський.

Деякі жителі Нових Петрівців кажуть, що свій дім тут є і у міністра МНС Віктора Балоги. Але як сказав відомий політолог Вадим Карасьов, це неправда. «Я вас прошу, у нього скромний будинок у Конча-Заспі, ні в якому Межигір&lquot;ї він не живе», – запевняє Карасьов.

Недалеко від Межигір&lquot;я зводять свої володіння й відомі брати-боксери Володимир і Віталій Клички. Їхній дерев&lquot;яний будинок розташувався на березі Київського моря в селі Лютіж. Кажуть, що брати спеціальні колоди сюди замовляють з Австрії. Сам Віталій це не коментує.

Нещодавно в цих краях був і будинок, у якому бачили мера Леоніда Черновецького. Щоправда, будиночок переховувався десь у лісі, і цілодобово його охороняли міліцейські підрозділи. «Ви туди навіть близько не підійдете, ми навіть за грибами в ті краї вже не ходимо», – розповідають місцеві жителі. Але зараз цей будинок уже належить іншому власникові, а Черновецького тут давно не бачили.

Недалеко від «Межигір&lquot;я» – кілька котеджних містечок. Їхні вулиці поки напівпорожні. Ними снують лише приїжджі будівельники. «Та тут ось є вулиця, яку просто господар відгородив високим парканом і воротами. Його начебто називають «бухгалтером» Тимошенко. Коли він виїжджає на джипі з воріт, то охоронець за машиною повинен бігцем бігти», – кажуть будівельники.

Неподалік в іншому котеджному містечку облаштувалися бізнесмени. Один із них – співвласник «Козирної карти» Дмитро Галбмілліон. «У нього великий будинок, і є вертоліт, він на ньому часто тут літає», – кажуть мешканці села.


Назад Печать