Еще по теме:

назад к фильтрам

У Новояворівську відкриють центр, який координуватиме створення у районі ОСББ
Сентябрь 21, 2011 

У Новояворівську найближчим часом відкриють ресурсний центр, який надаватиме інформаційну допомогу всім охочим створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Про це повідомила секретар Новояворівської міської ради Галина Джулай під час брифінгу на тему: «Як сприяти створенню ОСББ? Основні цілі та завдання Форуму ОСББ» сьогодні.

Вона розповіла, що на одній із сесій Новояворівська міська рада прийняла Програму розвитку і функціонування ОСББ у місті до 2015 року. Відповідно до цієї програми була випущена низка інформаційних бюлетенів, відбулася зустріч із мешканцями міста за участі юристів з ресурсного центру Львова та голови ОСББ Новояворівська.

«На даний час ми дуже активно працюємо над тим, щоб притягнути на наш ринок комунальних послуг нові фірми. Ми хочемо, щоб не тільки один ЖЕК надавав послуги мешканцям міста і ОСББ, але й якісь інші фірми, які будуть надавати такі послуги», - розповіла Галина Джулай.

Вона дала, що міська рада хоче, аби створений ресурсний центр став базовим для діяльності ОСББ всього Яворівського району.

Станом на сьогодні у Новояворівську створено 10 ОСББ, які охоплюють 28 будинків. Житловий фонд міста налічує 76 будинків.


Назад Печать