Еще по теме:

назад к фильтрам

У столиці заманюють покупців дешевими квартирами
Март 06, 2013 

Хитрі квартири. Житло у новобудовах столиці дешевшає мало не щодня.

Принаймні про це свідчать рекламні оголошення, які розклеюють у громадському транспорті. Уже можна зустріти пропозиції по 6 і навіть по 5 тисяч гривень за квадрат. Хоча іще рік-півтора тому просили по 8-10.

Дешеві квартири лише у мишоловці. На ринку столиці пропонують придбати нове житло чи не за половину середньої вартості. Оголошення рясніють акційними пропозиціями із великим терміном розрахунку та низькою ціною на квадрат.  Але виявляється: усе це лише рекламний хід.

Анатолій Топал, віце-президент Асоціації управляючих нерухомістю: " Ви можете приїхати до відділу продажів і побачите, що така квартира існує, але в майбутньому, або на останньому поверсі того корпусу, який може бути, через пару років виросте із землі. Основна мета цих усіх акцій - це вас привести до відділу продажів".

Найчастіше невисоку вартість встановлюють на квартири, розташовані на першому та останньому поверхах, або ж кутові, що холодніші за решту. Також за низькою ціною продають оселі великого метражу - чотирикімнатні і більше, за які потрібно одразу викласти кругленьку суму.  Чи наводять в оголошеннях акційні пропозиції на обмежену кількість помешкань. А коли потенційний покупець звертається, виявляється, що їх уже продали.

Менеджер відділу продажів компанії-забудовника: "На даний момент така ціна від забудовника: 5800 - на шостому поверсі, 6800 - на всіх інших поверхах. Кількість, звичайно, обмежена. Якщо ви приїдете, і квартир уже не буде, то по 5800 ціни такої вже не буде. Приїжджайте в офіс, я на всі питання ваші буду відповідати і проконсультую".

Нерідко такі дешеві квартири розташовані не в самій столиці, а за її межами, де дуже погані комунікації. І цим обов’язково одразу слід поцікавитись. Фахівці кажуть: зараз у Києві ціни стартують від 8 тисяч гривень за квадрат. Усе, що менше - має насторожити.

Олеся Перчак, керівник відділу продажів та маркетингу компанії-забудовника: "Цена, которая ниже диапазона 8 тысяч гривен, она более присуща проектам в пригороде города Киева. По нашей оценке и по аналитике, которую мы проводим, предложение в городе Киеве в сегменте 6 тысяч гривен на сегодняшний день отсутствует".

Також потрібно бути дуже обережними, купуючи квартиру на виплат. Бо часто забудовники пропонують дешеві кредити лише на кілька перших років. А далі ставки можуть сягати 14-ти відсотків. Та в договорі це прописують дрібним шрифтом.


Назад Печать