Еще по теме:

назад к фильтрам

У житловому будівництві зроблять акцент на "доступному житлі"
Январь 27, 2012 

Таке завдання вважає пріоритетним цьогоріч в області перший заступник голови ОДА Віктор Животенко.
Як зазначив він під час наради щодо житлового будівництва на Полтавщині, такий крок зменшить черги на житло та допоможе багатьом отримати дах над головою за пільговими цінами. Проте реалізовувати програми з доступного житла та молодіжного будівництва слід активніше.
«Ці питання слід активізувати. Я хочу сказати, що крім міста Полтава доступним житлом не займається як слід поки що ніхто в області, або займається без результатів. Я думаю, може в малих містах не правильно розуміють політику, чи думають, що це їх не стосується», - сказав Віктор Животенко.
Перший заступник керівника області також повідомив, що цьогоріч на рівні держави за програмами доступного житла виділили значно більше коштів та нададуть людям більше можливостей отримувати таке житло: «Якщо раніше під "доступне житло" свою частину громадяни повинні були сплачувати або із власних збережень, або по кредиту тільки «Ощадбанку» з 16%, то нині таких банків буде більше десятка. Якщо ж більше буде банків, то й відсоток має зменшитись», - переконаний Віктор Животенко.


Назад Печать