Еще по теме:

назад к фильтрам

Відбувся круглий стіл «Як захиститись від афер у будівництві»
Июнь 19, 2013 

17 червня 2013 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл «Як захиститись від афер у будівництві», присвячений необхідності реформування законодавства в сфері інвестування у житлове будівництво. Організаторами заходу стала ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» та Конфедерація Будівельників України. 

На заході були присутні члени Асоціації допомоги постраждалим інвесторам, члени Ради директорів Конфедерації будівельників України, народні депутати України, представники громадськості та ЗМІ.

Метою Круглого столу було запропонування низки механізмів для запобігання афер у будівельний галузі, а також пошук вирішення існуючої проблеми недобудов в Україні.

 У відкритій дискусії інвестори змогли висказати свої пропозиції щодо поліпшення ситуації із недобудовами.  Свої пропозиції і Концепції  реформування будівельного законодавства представили члени Асоціації допомоги постраждалим інвесторам, члени Ради директорів КБУ та народні депутати України.

За Круглим столом були присутні:

  1. Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.
  2. Президент Асоціації допомоги постраждалим інвесторам Олексій Гончарук.
  3. Віце-президент КБУ Юрій Сербін.
  4. народний депутат України Ігор Швайка.
  5. Голова Правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.
  6. Керівники ініціативних груп постраждалих інвесторів, які представили більше 30 об’єктів незавершеного будівництва з усієї України.

На Круглому столі обговорювались заходи по вирішенню наступних проблем:

  1. Як в майбутньому не допустити повторення ситуації з «Еліта-Центром» та запобігти шахрайству на будівельному ринку України.
  2. Як вирішити питання з існуючими недобудовами, та хто має взяти на себе відповідальність за це.

У вступному слові Лев Парцхаладзе звернув увагу на стан недобудов в Україні, привів приклади досвіду країн СНД у вирішенні цієї гострої проблеми. Президент КБУ запросив усіх небайдужих залучитись до підготовки законопроекту та надавати свої пропозиції.

Президент Асоціації допомоги постраждалим інвесторам Олексій Гончрук  у свою чергу презентував  Концепцію реформування законодавства у сфері інвестування в будівництво житла, яку було розроблено спільно з лідерами ініціативних груп інвесторів. (Документ можна побачити у доданому файлі).

Віце-президент Конфедерації Юрій Сербін представив низку пропозицій, які не допустять створення нового «Еліта-Центр». 

За результатами Круглого столу було прийняте рішення організувати робочу групу , у яку увійдуть представники  Асоціації допомоги постраждалим інвесторам та КБУ, і залучити до роботи Міністерство регіонального розвитку та профільний комітет Верховної Ради. 

Прес-служба Асоціації

380-50-391-80-48

info@investhelp.com.ua

Иллюстрации

 


Назад Печать