Еще по теме:

назад к фильтрам

Видатків на ЖКГ цього року більше не буде – Синютка
Октябрь 24, 2011 

В цьому році більше не буде видатків на ЖКГ з загального фонду бюджету міста. На цьому сьогодні, коментуючи одне з рішень сесії міськради, наголосив перший заступник львівського міського голови Олег Синютка, передає кореспондент Вголосу.

Депутати Львівської міськради проголосували за внесення змін до загального бюджету Львова на цей рік. Відповідно до цих змін, 20 мільйонів гривень мають виділити додатково на виплату зарплати освітянам у цьому році.

Олег Синютка попросив підтримати таке рішення, проте наголосив, що гроші для освіти заберуть у ЖКГ. За його словами, після прийняття цього рішення усі роботи по ЖКГ припинять як мінімум до початку нового 2012 року.

Тому заступник мера зазначив, що депутати мають роз’яснити львів’янам, чому їхні обранці  не виконають своїх обіцянок, що стосуються ЖКГ.

Депутат від ВО «Свобода» Яромир Самагальський додав, що згідно з цим рішенням цього року не будуть проводити ані тендерів, ані тендерних закупівель в галузі ЖКГ. Проте він наголосив, що це не стосується неочікуваних витрат, що передбачає резервний фонд.


Назад Печать