Еще по теме:

назад к фильтрам

Влада Києва озвучила умови, за яких можливо добудувати довгобуд на вул. Глушкова, 6
Октябрь 21, 2011 

Про це повідомив заступник Голови КМДА Михайло Кучук на зустрічі з інвесторами 20 жовтня 2011 року.

Представник міської влади відзначив, що місто може виділити гроші зі свого бюджету, але для цього потрібно, щоб замовник будівництва, яким виступає Київський національний університет ім. Т. Шевченко, розірвав договір з теперішнім генеральним підрядником (ЗАТ «Побутрембуд»).

 

Для врегулювання даного питання представниками влади запропонований наступний план:

1. Замовник зустрінеться з генпідрядником і з’ясує поточний стан справ. Оскільки генпідрядник подавав інформацію про можливість отримання до кінця року кредиту від Укрсоцбанку.

2. Якщо університет прийме рішення про безперспективність продовження співпраці з «Побутрембуд», слід розірвати договір з компанією-генпідрядником, або ж укласти тристоронній договір між замовником будівництва, ЗАТ «Побутрембуд» і новим генпідрядником (комунальним підприємством) про заміну сторони в договорі.

3. На основі наданих генпідрядником документів, провести бухгалтерську експертизу, з метою перевірки витрат на будівництво, про які заявляв генеральний підрядник (341 млн. грн.).

4. Затрачені кошти генпідрядник ЗАТ «Побутрембуд» зможе повернути у вигляді квадратних метрів, після введення будинку в експлуатацію. 

5. 10% квартир, які мають бути передані університету для співробітників, будуть передані, але в будинках другої черги.

6. За результатами зустрічі буде складений протокол, який 21 жовтня 2011 року направлять в університет.    

Зустріч інвесторів з представниками київської влади виявилась символічною, оскільки саме 20 жовтня 2010 року генеральним підрядником був отриманий дозвіл на будівництво, але при цьому будівництво об’єкту не відновилось. Проведення наступної зустрічі заплановано на 7-8 листопада 2011 року.

Нагадаємо, будівництво об’єкту не ведеться вже близько трьох років. Інвестори в будівництво  вклали 301 млн. грн.

Прес-служба Асоціації

 

Иллюстрации

 


Назад Печать