Еще по теме:

назад к фильтрам

Встановлення автономного опалення можливе в будинках, де є ОСББ, - Мінрегіон
Ноябрь 16, 2011 

Організація автономного опалення будинку можливе там, де створюється об&lquot;єднання співвласників багатоквартирного будинку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Разом із тим, влаштування індивідуального опалення для квартири без реконструкції системи вентиляції є прямим шляхом до надзвичайних ситуацій. Про це очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк повідомив під час селекторної наради з представниками профільних управлінь ОДА, що відбулася у понеділок, 14 листопада.
"Мене часто питають, індивідуальне опалення - це добре, чи погано? Відповідаю. Якщо ОСМБ ухвалює рішення побудувати котельню на даху, чи прилеглій території, то я - тільки за. Але, якщо у квартирі, під&lquot;єднуються до газової плитки - тоді категорично проти! Системи вентиляції не розраховувалися на таку схему опалення, тому без їхньої реконструкції, без інженерної модернізації будинку, індивідуальне опалення загрожує самим мешканцям", - наголосив Анатолій Близнюк.
За його словами, з початку нинішнього опалювального періоду в Україні через газові прилади вже сталося 22 нещасні випадки, у яких постраждали 40 людей різного віку, а 16 з них - загинули.


Назад Печать