Еще по теме:

назад к фильтрам

Житомирщина активно бореться з довгобудами
Ноябрь 10, 2011 

За 9 місяців 2011 року підприємства Житомирської області виконали будівельно-монтажних робіт на суму 486,6 млн грн, що на 45,2% більше відповідного періоду попереднього року. А за темпами будівельних робіт протягом січня-вересня поточного року Житомирщина посіла 2 місце серед регіонів України.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Житомирської ОДА.

Завдяки виділенню у минулому році коштів, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку, вдалося спрямувати видатки на продовження будівництва соціально-важливих об&lquot;єктів з високим ступенем будівельної готовності.

Найближчим часом заплановано добудувати і ввести в експлуатацію такі довгобуди, як загальноосвітня середня школа І-ІІІ ст. № 8 у м. Новограді-Волинському, школа у смт Черняхові, перший пусковий комплекс лікувального корпусу Романівської центральної районної лікарні, третій пусковий комплекс консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського у м. Житомирі, центральна районна лікарня у смт Брусилові, дитяча музична школа № 1 у м. Житомирі, інфекційний корпус міської дитячої лікарні у м. Житомирі тощо.


Назад Печать