Еще по теме:

назад к фильтрам

Звернення Асоціації до інвесторів
Май 03, 2012 

Дорогі друзі!

Кожен проблемний об&lquot;єкт житлового будівництва має свого «героя», який прямо або опосередковано очолював роботу горе-забудовника. Герої у всіх різні: в деяких випадках - це недолугі менеджери, яким вочевидь більше не можна довіряти управління великими коштами людей, а у деяких - відверті злодії. Всіх їх об&lquot;єднує лише одне - від їх дій постраждала велика кількість людей. Найстрашніше ж, те, що деякі з них, не розрахувавшись з людьми за старими проектами - під "новими іменами" починають будувати нові.

Кошти, котрі вони отримують від інвесторів по нових проектах дуже часто витрачаються на те, щоб заплатити «за спокій» правоохоронним органам та імітувати діяльність.

Вважаю, що допускати цього не можна! У зв&lquot;язку з цим, звертаюсь до Вас з проханням - давайте не дамо цим «горе-забудовникам» й надалі шкодити людям. Прошу кожного з Вас повідомити Асоціацію про факти відкриття Вашими «героями» нових будівельних (і не тільки) бізнес проектів, якщо Вам такі відомі. Цю інформацію ми будемо подавати в Кабінет Міністрів України та до правоохоронних органів України, щоб показати, що у більшості з цих людей є кошти та майно для повернення боргів. Не плекайте ілюзій, що з коштів нових об&lquot;єктів вони добудують Ваш.

Давайте об&lquot;єднувати інформацію, щоб їх було простіще притягнути до відповідальності.

Про наявну у Вас інформацію прошу повідомляти за телефоном: (044) 228-28-42 , електронною поштою – info@investhelp.com.ua.

Тепер нас почують!

Президент Всеукраїнської громадської організації 
«Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» 
Олексій Гончарук

Иллюстрации

 


Назад Печать