Як правильно підготувати нерухомість до продажу?
Жовтень 10, 2011 

Часто покупця не цікавить забарвлення шпалер у квартирі, а тому не варто вкладати гроші в дорогий косметичний ремонт, досить просто підтримувати чистоту і порядок. Вирішальним же фактором є більш стабільні і дорогі речі, наприклад, якість сантехніки, зношеність комунікацій у квартирі, а так само столярка. Якщо Ви вирішили зробити свою квартиру більш привабливою для покупця, займіться установкою склопакетів, заміною стояків і труб, так само приведіть в порядок сантехніку, адже шпалери можна легко переклеїти, а замінити в свіжій придбаній квартирі вікна і двері куди дорожче.

Очищення площі

Світла і позбавлена від зайвого мотлоху квартира здається більше за площею, покупець може почати фантазувати про те, як розставити свої меблі на вільному просторі при першому ж перегляді.

Коридор

Найяскравіше враження від нового об’єкта формується в перші секунди знайомства з ним. Приведіть до ладу свій коридор, нехай він буде світлим, чистим і просторим.

Під’їзд

Керуючись принципом «першого враження», подбайте так само про під’їзд. Якщо немає можливості зробити капітальний ремонт, хоча б приберіть сходовий майданчик, помийте вікна в під’їзді, вимийте перила, поштову скриньку і власні двері, перевірте, що б лампочки горіли на всіх поверхах по дорозі до вашої квартири - адже нікому не хочеться жити в печері, навіть якщо сама квартира прикрашена творами світового мистецтва.

Запах

У кожного приміщення є свій запах, він формується і завдяки господарям квартири, якщо вам подобаються східні пряні аромати - зовсім не факт, що це припаде до смаку покупцям. Наша порада - забезпечити в квартирі свіже повітря, просто організуйте провітрювання перед переглядом.

Слухайте фахівця


Ясно, що ніхто не знає про вашу квартиру більше, ніж ви, але не забувайте про те, що ріелтор знає вимоги покупця і зможе представити вашу квартиру в кращому вигляді, якщо ви не станете заважати професіоналу. Постарайтеся утриматися від коментарів у той момент, коли ріелтор проводить презентацію об’єкта, якщо у вас з’являться доповнення - висловіть їх потім, ну і, звичайно не ігноруйте питання покупці і правила елементарної пристойності. До речі, непогано привести в порядок і себе, адже часто враження про квартиру формується і від зовнішнього вигляду господарів, пам’ятайте, що ярлик «неряха» клеїться легко, а позбутися його дуже складно.


Back Друк