Київський райсуд м. Полтави
Листопад 30, 1900 

Справа 2 - 3077/2007 р.

2 - 230 / 2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И 

 

06 лютого 2008 року  Київський райсуд м. Полтави у складі :

головуючого                                                                         -  судді Куліша Ю.В.,

при секретарі                                                                        - Іванченко О.М.,

за участі представника позивача                             - Шелудченко А.А.

відповідачів                                                              - ОСОБА_1. та ОСОБА_2.

представника третьої особи                                                - Клекти  І.Т.

розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Приватного підприємства «Жек-1» до ОСОБА_1 та ОСОБА_2про стягнення боргу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач ПП «Жек -1» звернулись до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 . та ОСОБА_2 .  про стягнення боргу в сумі 4418 грн. 80 коп. Свої позовні вимоги мотивували тим, що в січні 2007 року між ПП «Жек-1» та відповідачем ОСОБА_1 . було укладено договір №696 від 25 січня 2007 року про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у будинку по АДРЕСА_1 . Згідно особового рахунку № 1225 відповідач зобов&lquot;язаний щомісячно сплачувати за проживання в квартирі будинку по АДРЕСА_1, квартирну плату, а також плату за житлово-комунальні послуги. Відповідачі станом на 01.09.2007 року мають заборгованість в сумі 4418 грн. 80 коп. з них 340 грн. 47 коп. пеня за невиконання умов договору. Просять стягнути вказану суму.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримав, поклався на обставини викладені в позовній заяві, просив позов задовольнити та стягнути з відповідача суму боргу.

            Відповідачі позовні вимоги не визнали повністю. По суті позовних вимог суду пояснили, що  перед позивачем не мають заборгованості, оскільки вчасно та в повному обсязі вносили плату за надані послуги про що підтверджують квитанції про сплату, вважають, що боргу перед позивачем не мають, просили в задоволенні позову відмовити, оскільки він не обґрунтований.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, відповідачів, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного висновку.

Судом встановлено, що квартира АДРЕСА_1 , на праві власності належить ОСОБА_1 та ОСОБА_2 відповідно до свідоцтва про право власності від 27.05.2003 року.

Згідно зі ст. 10 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості.

Відповідно до ст. 11 ЦПК України суд розглядає справи в межах заявлених позовних вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов&lquot;язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

В судовому засіданні представник позивача зазначив, що правовідносини позивача з відповідачем виникли з 25.01.2007 року.

В судовому засіданні відповідачі надали суду квитанції про сплату коштів за користування послугами починаючи з 2003 року (а.с. 28-77).

В ході судового засідання було встановлено, що розрахунок заборгованості, наданий позивачем не містить будь яких доказів про час та період виникнення заборгованості, в судовому засіданні позивач не уточнив за який саме період виникла заборгованість, а представник позивача в судовому засіданні пояснив, що заборгованість виникла до 2004 року коли вказаний будинок перебував на обслуговуванні у будинкоуправлінні №2 Полтавського КЕВ, які передали їм на баланс вказаний будинок разом із заборгованістю.

В судовому засіданні залучено до участі як третю особу на стороні позивач будинкоуправлінні №2 Полтавського КЕВ, представник якого підтримав позовні вимоги, але самостійних позовних вимог не заявив.

 

 

Таким чином, суд вважає, що позивач ПП «Жек-1» не довів у судовому засіданні порушення його прав, щодо сплати коштів за надані комунальні послуги власниками квартири АДРЕСА_1 , а тому позов не підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 10,11,60, 209, 213-215, ЦПК України, суд,

 

В И Р І Ш И В :

 

В задоволенні позовних вимог Приватного підприємства «Жек-1» до ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 про стягнення боргу - відмовити.

 

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області через Київський районний суд м. Полтави  шляхом  подачі заяви  про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги  на рішення суду протягом двадцяти днів  після  подання  заяви  про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня  проголошення рішення.

Рішення суду набирає чинність після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо  подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана, рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги У разі подання апеляційної скарги, рішення набирає законної сили після розгляду справи  апеляційним судом.

 

 

 

 

Головуючий                                                                                                        Ю.В.Куліш


Back Друк