Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності
Листопад 30, 1900 

Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності - документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата (суб&lquot;єкта господарювання, який одержав ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню) на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку у разі його встановлення Кабінетом Міністрів України за умови виконання ліцензійних умов (ст. 1 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»).
Порядок ліцензування господарської діяльності, пов&lquot;язаної із створенням об&lquot;єктів архітектури затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2007 року № 1396.

Так, юридична особа та фізична особа (підприємець) - суб&lquot;єкти господарської діяльності, що мають намір провадити будівельну діяльність, повинні отримати ліцензію згідно з вказаним Порядком.

Ліцензування будівельної діяльності та контроль за додержанням ліцензійних умов здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами.

Кваліфікаційні, організаційні та інші вимоги щодо провадження господарської діяльності у будівництві встановлюються ліцензійними умовами провадження такої діяльності, які затверджуються в установленому законодавством порядку.

Таким чином, відомості про суб’єкта будівельної діяльності можна отримати в Державної архітектурно-будівельною інспекції та її територіальних органах.


Back Друк